Jenny’s Holiday Villas se nalazi u lepom zelenom okruženju u mestu Polihrono, samo 200 metara od plaže. Sve smeštajne jedinice koje objekat nudi su opremljene za samostalan boravak i okružene su zelenilom.
Vila u ponudi ima studija za 3 osobe, od kojih svaki sadrži jedan bračni krevet i jedan krevet za jednu osobu. Studija u svom sklopu imaju potpuno opremljenu kuhinju, mali šporet sa dve ringle i rernu, frižider, TV, klima uređaj, fen i besplatan bežični internet pristup.
Besplatan parking je na raspolaganju.
Usluge i sadržaji
• Klima uređaj
• WiFi internet, TV
• Kuhinja, posuđe, frižider, šporet, rerna
• Terasa
• Kupatilo, fen za kosu
• Privatni parking
• Apartman za 3 osobe – 50 EUR/po noćenju u avgustu.
• Sve smeštajne jedinice u septembru – 30 EUR/po noćenju
Putem naše forme kontaktirate direktno vlasnika smeštaja. Molimo Vas da proverite da li je vaša email adresa ispravna, jer u suprotnom vlasnik neće moći da Vas kontaktira i pošalje Vam ponudu. Takođe Vas molimo da posebne/dodatne zahteve unesete na engleskom jeziku. Cene smeštaja koje vidite na našem sajtu se redovno ažuriraju. Cena ne obuhvata boravisnu taksu, zdravstveno osiguranje, fakultativne izlete, dodatno čišćenje, prevoz.